Mamy to! Wyróżnienie Magellana

Dzień dobry z Lofotów.

Mamy to!!

      Przewodnik #nalofotach z dziećmi dostał Wyróżnienie Nagrody Magellana za najlepsze publikacje 2024. Jestem mega dumna, bo to jest uhonorowanie mojej pracy nad przewodnikami, która trwała ponad pół roku. 

        Ten projekt to tak na prawdę praca zbiorowa, bo w pisaniu przewodników i sprawdzaniu szlaków, brała udział cała nasza rodzina. 

         Stasiu i Zosia przeszły wszystkie szlaki z przewodnika, żeby sprawdzić czy zgadza się czas, poziom trudności, i bezpieczeństwo. Zrobiliśmy wszystko, żeby ten przewodnik dla rodzin z dziećmi był dla Was najlepsza pozycją do zwiedzania Lofotów. Jest to jedyny taki przewodnik na rynku, który nie tylko pomoże Wam:

  • przejść szlaki
  • podpowie jak się przygotować do przyjazdu
  • co zrobić gdy przydarzy się choroba
  • jakie leki brać, a jakie możecie kupić na miejscu

       To również historia naszej rodziny. Przemycona delikatnie między wiersze opisujące wyspy. 

       Wyróżnienie już do mnie leci, w moim imieniu odebrał go redaktor wydawnictwa Bezdroża. Bardzo się cieszę, bo to dodało mi tylko skrzydeł do dalszej twórczości, a kilka pomysłów już się wyklarowało.  Bo choć Lofoty to tylko 120 km w rozciągłości, to jest to aż 120 km, i nie wszystko zostało powiedziane. 

       Z tego miejsca chciałabym również podziękować dziewczynom, bez których ten projekt nie wyglądałby tak jak wygląda. Wiola i Dominika, dziękuję za cierpliwość.

Polecam – praca z profesjonalistkami. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *